حبوبات داریا
خانه / حبوبات / عدس / قیمت عدس فله در بازار ایران

قیمت عدس فله در بازار ایران

قیمت عدس فله در نمایندگی فروش عدس در ایران به صورت مناسبی می باشد و مشتریان می توانند با اطمینان بالا از این مراکز تعیین شده خریداری کنند.

قیمت کیلویی عدس در بازار روز با توجه به نرخ تعیین شده از سوی خود شرکت تولید کننده تعیین می گردد و می توان در انواع بسیار زیادی سفارش داده و تهیه کرد ، خرید انلاین انواع عدس امروزه به صورت چشم گیری افزایش یافته است زیرا می توان به سهولت و با قیمت مناسبی آن را تهیه کرد.

شرکت تولید کننده بهترین کیفیت عدس

عدس را شرکت تولید کننده به صورت پاک شده تولید می نماید و سپس در بازار روز عرضه می کند ، عدس پاک شده درد انواع گرم های متنوعی توسط شرکت تولید کننده آن بسته بندی شده و به بازار های مختلف عرضه می شود.

عدس یکی از پر مصرف ترین حبوبات در بین این مواد غذایی است ، در بین انواع حبوبات مورد مصرف خانواده های ایرانی عدس را می توان پر مصرف ترین حبوبات به شمار آورد مصرف این حبوبات در غذاهای مختلفی همچون عدسی برای وعده صبحانه ، عدس پلو برای ناهار یا شام و آش به وفور در بین ایرانیان رواج دارد.

تولید کننده های عدس پاک شده با استفاده از نیزوی مجرب پس از خریداری عدس آن ها را در بسته بندی های ۹۰۰ گرمی آماده عرضه به بازار می نمایند این واحد ها در بسته بندی های خود باید به چند مورد توجه نمایند که عبارتند از :

 1. توجه به تازه بودن عدس پاک شده ارائه شده
 2. ثبت نام شرکت تولیدی بر روی بسته مورد نظر
 3. اطمینان از بسته بندی و سالم بودن آن
 4. عدم نفوذ رطوبت و هوا به داخل بسته های عدس
 5. شفاف بودن و تمیز بودن بسته ها
 6. رعایت استاندارد ها و درج تاریخ تولید و انقضا بر روی بست

شرکت تولیدی بهترین کیفیت عدس سعی دارد این محصول را با کیفیت بسیار بالایی تولید نماید و به صورت گسترده ای آن را در بازار روز عرضه کند.

شرکت تولید کننده بهترین کیفیت عدس

فواید استفاده عدس

استفاده از عدس بسیار توصیه میگردد و دارای فواید گوناگونی برای بدن می باشد که می توان از آن به صورت زیادی استفاده کرده و موجب سلامتی بدن خود شد.
استفاده از عدس بسیار توصیه می گردد و می توان در انواع مختلفی آن را در تهیه غذاها استفاده نمود و از ویتامین های بسیاری که برای بدن دارد استفاده نمود.

به گفته کارشناسان تغذیه عدس یکی از بهترین راه های تامین پروتئین کم چربی برای بدن ماست که سرشار از مواد معدنی، ویتامین ها، آنتی اکسیدان و فیبر است و خوردن روزانه آن می تواند به تقویت و بهبود قوای جسمانی ما منجر شود درنتیجه باعث استفاده انبوه از این محصول شده است.

عدس از نظر طب قدیم ایران معتدل و خشک است و مانند دیگر گیاهان پوست و دانه آن دارای اثرات متضاد یکدیگر می باشد یعنی پوست عدس گرم و خود عدس قابض است بعبارت دیگر پوست آن ملین و مغز آن ضد اسهال است.
عدس حاوی اسید آمینه های مختلف ، ویتامین های گوناگون از جمله ویتامین b و مواد معدنی همچون آهن ، کلسیم و فسفر می باشد.
عدس به علت داشت آهن برای رفع کم خونی و افزایش شیر مادران شیرده مفید است ، عدس لعاب دار است و به همین علت مصرف آن برای ناراحتی های روده ای توصیه می شود.

عدس برای رفع کم خونی و سر درد بسیار مفید می باشد و می توان به صورت گسترده ای آن را خریداری کرده و استفاده نمود.

فواید استفاده عدس

نمایندگی فروش مستقیم عدس در ایران

نمایندگی فروش مستقیم عدس در ایران و سراسر کشور و در همه شهر های ایران موجود می باشد و این به دلیل توزیع بیشتر محصول و همچنین به دلیل راحتی خرید مشتریان انجام گرفته است.

فروش عدس در نمایندگی ها بیشتر به صورت عمده انجام می شود و بهتر است که آن را به صورت گسترده ای سفارش داده و از تخفیف خوبی که دارد استاده کرد ، این نمایندگی ها توسط خود شرکت تولید کننده انتخاب شده و به عموم مردم معرفی می گردد و دارای تجربه بالایی می باشند که مشتریان می توانند به صورت گسترده ای لوبیا را سفارش داده و با خیال راحت تری خریداری کنند.

نمایندگی ها شرایط مختلفی را دارند که می توان به این موارد اشاره نمود:

 • این شرکت در سراسر نمایندگی فعال می پذیرد
 • با یک حاشیه سود فوق العاده برای شرکت های پخش مواد غذایی
 • قیمت مصرف کننده مناسب
 • لیست حبوبات و…می باشد.

نمایندگی فروش انواع عدس به راحتی قابل دسترسی می باشد و می توان عدس ها را با اندازه و کیفیت و طعم های متنوعی سفارش داده و خریداری کرد ، عدس ها هر چه دارای کیفیت بالاتری باشند دارای خواهان بیشتری بوده و در نتیجه استفاده بیشتری را خواهد داشت.

مشتریان می توانند به راحتی و با خیال آسوده تری انواع عدس مورد نیاز خود را سفارش داده و با قیمت زیر بازار روز از این نمایندگی ها خریداری نمایند و از این خرید و فروش سود بالاتری را کسب نمایند.

نمایندگی فروش مستقیم عدس در ایران

ارائه بهترین کیفیت عدس به بازار

عدس ایرانی دارای طعم متفاوتی با عدس خارجی می باشد و مشتریان می توانند مطابق با سلیقه شخصی خود ان ها را خریداری نمایند ، ارائه کننده عدس آن را به صورت متنوعی و به روش های گوناگونی در بازار روز عرضه می نماید تا مشتریان بتوانند در انواع مورد نیاز خود خریداری کرده و رضایت داشته باشند.

هر چه تولید عدس بیشتر باشد دارای ارائه بیشتری نیز در بازار روز خواهد بود و می توان به صورت زیادی آن را را به صورت فله و عمده خریداری کرد و از تخفیف خوبی که دارد استفاده نمود.
امروزه عرضه عدس به دلیل تقاضای بیشتری که دارد به صورت چشم گیری افزایش یافته است و مشتریان می توانند به راحتی در نوع دلخواه خود تهیه نمایند.
ارائه بهترین کیفیت عدس به بازار به صورت های مختلفی می باشد و می توان در انواع مورد نیاز خود آن ها را سفارش داده و به قیمت مناسب تری تهیه نمود.

هر چه تولید عدس با کیفیت بیشتر باشد دارای ارائه انبوه تری نیز در بازار خرید و فروش خواهد بود و می توان حتی به کشور های خریدار نیز آن را عرضه کرد و نیاز مشتریان را به خوبی رفع نمود.

عدس با توجه به شرایط خاصی در بازار روز ارائه می گردد و افراد می توانند به راحتی به این مراکز ارائه دسترسی پیدا کرده و به صورت زیادی آن را خریداری کنند بدین ترتیب می توانند از این طریق کسب و کار خوبی را راه اندازی نمایند.

ارائه بهترین کیفیت عدس به بازار

قیمت روز عدس کانادایی

قیمت عدس فله در سال ۹۸ تغییر کرد. قیمت هر کیلو عدس عمده بین ۵۳۰۰ تا ۷۱۰۰ از فروشنده دست اول در بازار ایران عرضه می گردد. قیمت انواع عدس سبز دیم و آبی ایرانی، عدس کانادایی و قزاق و روسی در جدول زیر به طور مجزا آمده است.

قیمت عدس فله در ایران بسته به نوع آن تعیین می شود. آیا قیمت به روز عدس کانادایی و روسی وارداتی از عدس ایرانی بیشتر است؟ تفاوت میان انواع عدس های موجود در بازار ایران را می دانید؟ آیا ریز و یا درشت بودن عدس در قیمت آن تاثیر می گذارد؟ به عنوان یک خریدار عدس کانادایی به دنبال خرید و فروش عدس ساسکن هستید یا ترجیح می دهید برند پکت و یا نوع دیگری را انتخاب کنید؟

عدس در بازار ایران به عنوان یک محصول ضروری شناخته شده و جز کالاهای اساسی در بازار است. نیاز به این محصول در ایران به قدری است که عدس ایرانی پاسخگو نبوده و این امر موجب شده است تا واردات عدس کانادایی و روسی و قزاق به ایران در ججم بسیار بالا صورت بگیرد.

قیمت عدس فلهچه عدسی بخریم بهتر است؟

انواع عدس مختلفی در بازار وجود دارد. عدس ایرانی در نمونه های ریز و درشت، دیم و آبی و عدس روسی و کانادایی در سایز های مختلف قابل مشاهده و تهیه هستند. اینکه ما چه عدسی بخریم به نوع مصرف ما برمی گردد.

عدس دیم یا ریز ایرانی

عدس ریز ایرانی که محصول استان های غربی کشور از جمله لرستان و ایلام است، بیشتر در مصارف خانگی و یا برای تهیه عدسی به کار می رود. عدس ریز ایرانی گزینه مناسبی جهت فروش عدس فله است نه بسته بندی.

قیمت عدس فلهعدس آبی یا درشت ایرانی

عدس درشت ایرانی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. عدس مغان بهترین این نمونه است. اگر حجم تولید این محصول بالا باشد، گزینه بسیار مناسبی برای صنعت بسته بندی کشور خواهد بود. اما متاسفانه اینگونه نبوده و حجم تولید عدس درشت ایرانی در بازار به صورت فله خردی و فروش می شود.

عدس ایرانیعدس ریز قزاق

عدس ریز قزاق به عنوان یکی از جایگزین های عدس ریز ایرانی است. نوع مصرف این عدس به علت قیمت مناسب تری که دارد، برای تهیه عدسی و آش بسیار مناسب است. عدس ریز قزاقستان محصول امساله و پارسال در بازار ایران دارای استقبال خوبی جهت خرید عدس ریز است.

عدس ریز قزاقعدس درشت روسی

روسیه طی سال های اخیر یکی از صادرکنندگان اصلی عدس به ایران بوده است. مقدار واردات عدس روسی در سال های اخیر بالا بوده و روز به روز در حال افزایش است. عدس روسی غالبا به صورت عدس درشت در کیسه های ۵۰ و ۲۵ کیلویی وارد می گردد.

علاوه بر عرضه فله عدس روسی در بازار، شرکت های بسته بندی نیز به دلیل قیمت مناسب این محصول، آن را به صورت بسته بندی روانه بازار می کنند.

قیمت عدس فلهعدس ریز و درشت کانادایی

عدس کانادا بیشترین سهم بازار عدس ایران را به خود اختصاص داده است. ریز و درشت بودن و تنوع کیفی و اسمی عدس کانادایی به گونه ای است که اکثر معاملات عدس در ایران تحت نام عدس کانادایی انجام می شود.

شما برای هر نوع نیازی که دارید، می توانید از عدس کانادایی بهره ببرید، که برای انتخاب گزینه مناسب می توانید با مشاوران ما نوع نیاز خود را در میان بگذارید. همچنین اگر شناخت کاملی نسبت به انواع عدس موجود در ایران ندارید، ما پیشتر راجع به عدس های موجود در بازار عدس ایران صحبت کرده ایم.

نحوه تهیه عدس تازه بدون واسطه

عدس را می توان از طریق سایت معتبر معرفی شده به صورت انبوهی سفارش داده و با حذف واسطه ها این محصول را با قیمت بسیار کم تری خریداری نمود.
عدس تازه بدون واسطه را می توان به راحتی از طریق سایت و از منزل خود به صورت عمده و خرده سفارش داده و از این طریق تخفیف بسیار خوبی را گرفته و تهیه نمود.

نحوه تهیه عدس تازه به موارد زیر بستگی دارد:

 • از طریق سایت اینترنتی معرفی شده
 • از طریق مراجعه مستقیم
 • از طریق فروشگاه های معتبر موجود در هر شهر

عدس را امروزه می توان به روش های بسیار زیادی سفارش داده و به سادگی خریداری نمود ، نحوه خرید عدس در قیمت ان تاثیر زیادی را داشته و اگر به صورت عمده از طریق سایت و یا مراجعه به خود شرکت تولید کننده خریداری کنید می توانید از سود خوبی که دارد استفاده نمایید.
عدس تازه و درجه یک در انواع بسیار زیادی تولید می گردد و به بازار روز عرضه می شود تا مشتریان بتوانند به اندازه نیاز خود آن را خریداری کنند.

عدس را می توان به صورت عمده از مراکز تولید و توزیع معتبر آن تهیه نموده و از کیفیت و قیمت مناسبی که دارد مطمئن شد و حتی می توان به صورت انبوهی به کشور های دیگر صادر کرده و از این طریق به اقتصاد کشور کمک شایانی را کرد.

نحوه تهیه عدس تازه بدون واسطه

قیمت عدس فله امروز

لیست قیمت عدس فله امروز را میتوان از طریق سایت معتبر معرفی شده مشاهده نموده و از قیمت به روز آن مطلع شد و در نتیجه خرید و فروش بسیار زیادی را در سطح بازار پیدا نمود.

قیمت عدس فله ای بسیار کمتر از عدس به صورت کیلویی می باشد و می توان آن را با قیمت کمتری خریداری کرده و از این طریق سود خوبی را کسب نمود زیرا با خرید عدس به صورت فله ای می توان تخفیف خوبی را گرفت و حتی می توان به صورت زیادی به کشور های دیگر نیز به صورت فله ای صادر نمود.

فروش عدس در این مجموعه به صورت مستقیم یعنی خرید حضوری و یا غیر مستقیم که به صورت غیر حضوری و از طریق اینترنت و تماس تلفنی انجام می پذیرد.

قیمت عدس در انواع مختلفی بوده که می توانید به عوامل زیر ربط داشته باشد:

 • نوع و کیفیت عدس
 • محل خریداری عدس
 • بسته بندی و اندازه خرید عدس

قیمت عدس فله امروز با توجه مرکز عرضه آن دارای نوساناتی می باشد و اگر از نمایندگی های تعیین شده عدس را خریداری نمایید می توانید از تخفیف خوبی که دارد استفاده نمایید.

باید توجه داشت که هر چه کیفیت عدس تولید شده بالاتر باشد دارای قیمت عرضه مناسب تری خواهد بود و مشتریان می توانند از سود خوبی که دارد بهره مند شوند و خرید بیشتری را انجام دهند.

قیمت عدس فله امروز

قیمت عدس فله در همین لحظه

قیمت عدس چه در کیسه های ۴۵ کیلویی باشد چه ۲۵ و یا ۵۰ کیلویی، به نوع آن و کیفیت عدس بر می گردد. مسلما قیمت عدس درشت ایرانی از عدس کانادایی و روسی بالاتر بوده و علت آن نیز کیفیت بالای عدس ایرانی است. اما در برخی بازه های سال ممکن است این موضوع بالعکس باشد.

اما استقبال کلی مردم از عدس به ترتیب به این شرح است: عدس کانادایی، عدس روسی، عدس قزاق و عدس ایرانی.

لیست قیمت حبوبات

اگر بخواهیم عواملی برای قیمت مناسب تر عدس نام ببریم، به موارد زیر اشاره می کنیم.

• کیفیت عدس
• داخلی یا وارداتی بودن آن
• خرید عمده یا خرد
• خرید از مراکز اصلی یا فرعی
• دست اول بودن فروشنده
• کاهش هزینه های مربوط به خرید عدس

نکته

نکته

موارد بالا برای مدیریت کردن قیمت عدس فله بسیار کاربردی هستند که اگر بتوانید آن ها را درست به کار ببندید، می توانید هر نوع عدسی را که می خواهید با قیمت مناسب خرید کنید.

خرید آنلاین عدس با ارسال سریع

اگر عدس را از طریق معتبر معرفی شده خریداری نمایید می توانید به صورت سریع آن را در درب منزل خود تحویل بگیرید ، عدس در سایت معرفی شده در انواع مختلفی ارائه می گردد و می توان در انواع مورد نیاز خود آن ها را خریداری نموده و استفاده کرد.

خرید آنلاین حبوبات و عدس از مرکز فروش اصلی حبوبات در اینترنت از طریق این سایت امکان پذیر شده است ، مراجعه به مراکز نا معتبر فروش حبوبات و عدس موجب ضرر و زیان جبران ناپذیری برای خریداران اینترنتی عدس خواهد شد سایت های اینترنتی عدس به همان اندازه که در سال های اخیر در روند خرید و فروش آسان عدس تاثیر گذار بوده به همان اندازه نیز در صورت عدم دقت می تواند خسارت زیادی برای خریداران به بار آورد.

امروزه خرید آنلاین عدس افزایش چشم گیری را پیدا کرده است و افراد زیادی خواهان خرید عدس به صورت آنلاین و اینترنتی می باشند زیرا در این صورت می توانند به سهولت محصول مورد نظر خود را سفارش داده و به قیمت مناسبی و به صورت سریع دریافت نمایند.

خرید آنلاین عدس بیشتر به صورت عمده انجام می گیرد که می توان با خرید از سایت معتبر به صورت سریفع دریافت نموده و از کیفیت محصول خریداری شده مطمئن شد.

خرید انلاین عدس را به راحتی از منزل خود نیز می توانید انجام دهید و به راحتی در انواع مختلفی آن را سفارش داده و با قیمت زیر بازار خریداری کنید.

خرید آنلاین عدس با ارسال سریع

فروش عمده عدس جهت صادرات

فروش عمده عدس جهت صادرات به دلیل تخفیف خوبی که در این فروش دارد بسیار زیاد شده است و افراد زیادی خواهان خرید و فروش عدس به این صورت می باشند ، عدس را می توان با کیفیت بسیار بالایی از مراکز فروش تعیین شده آن خریداری نموده و سپس با قیمت مناسبی به کشور های خریدار صادر نمود.

هر چه فروش عمده عدس صادراتی بیشتر باشد دارای تولید بیشتری بوده و می توان از این طریق به اقتصاد کشور کمک شایانی را کرد ، امروزه عدس صادراتی را به صورت عمده به کشور های دیگر نیز صادر می نمایند و به همین دلیل به طور انبوهی تولید گشته و باعث اشتغال زایی زیادی می گردد.

فروش عمده عدس صادراتی توسط افراد با تجربه بالایی انجام می گیرد و افراد می توانند به صورت انبوهی عدس با کیفیت را سفارش داده و با قیمت زیر بازار روز خریداری نمایند.

فروش عدس امروزه به روش های زیر قابل انجام می باشد که در زیر اشاره می نماییم:

 • فروش به صورت عمده و خرده
 • فروش از طریق سایت اینترنتی
 • فروش از طریق مراجعه مستقیم
عدس صادراتی را در شرایط ویژه ای تولید می نمایند و سپس با کیفیت بسیار بالایی به کشور های خریدار به صورت انبوهی صادر می کنند که بسیاری از تجار می توانند از این طریق تجارت خوبی را راه اندازی کرده واز سود مناسبی که دارد بهره مند شوند ، فروش عمده این محصول توسط افراد مهندس ویژه ای انجام می گیرد.

فروش عمده عدس جهت صادرات

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

خرید عدس ساسکن

خرید عدس ساسکن کانادایی از وارد کننده

خرید عدس ساسکن کانادایی از وارد کننده به روش های مختلفی قابل انجام می باشد …

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.
کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات داریا