حبوبات داریا
خانه / حبوبات / نخود / از قیمت امروز نخود در بازار اطلاع دارید؟ چگونه می توان قیمت روز انواع نخود را دریافت کرد؟

از قیمت امروز نخود در بازار اطلاع دارید؟ چگونه می توان قیمت روز انواع نخود را دریافت کرد؟

آیا از قیمت امروز نخود در بازار اطلاع دارید؟ مطمئن ترین و منصفانه ترین قیمت امروز نخود از کجا استعلام کنیم؟ نقش گروه بازرگانی داریا در تجارت حبوبات چگونه است؟

نخود از خانواده حبوبات با نام علمی (Cicer arietinum-C.grossum salisb) نام دارد، به دلیل داشتن پروتئین بالا و به خاطر مصرف آن به صورت سبز ( تازه خوری) و به شکل خشک شده حائز اهمیت می باشد. در صنعت غذای دام مورد استفاده قرار گرفته تا غنی تر کردن تغذیه دام استفاده شده و در تناوب با گندم برای کنترل آفات و بیماری ها و علف هرز مفید است.

تهیه نخود قیمت مناسب

نخود از جمله گیاهان مقاوم به خشکی است و نیاز به اقلیمی خشک و سرد دارد، نه تنها دمای بالا بلکه دمای پایین را تحمل می کند، جوانه زنی بذر نخود در دمای ۲ تا ۵ درجه سانتی گراد آغاز می شود و شاخ و برگ آن تا دمای -۸ الی -۱۱ درجه سانتی گراد را مقاوم است .

گروه بازرگانی داریا با چندین سال تجربه درخشان و تخصص لازم در خصوص شناخت حبوبات با کیفیت و انواع و ارقام نخود کشته شده در سطح کشور می تواند بهترین مشاور خرید و فروش حبوبات و نخود در سراسر کشور باشد.

گروه بازرگانی داریا انجام کلیه امور مربوط به مشاوره های خرید حبوبات را بدون دریافت و پرداخت وجهی از سوی مشتری و خریداران انجام داده و گروه داریا شایستگی استفاده از محصول برتر در کیفیت را حق مسلم مشتری می داند.
گروه داریا با اشراف کامل به بازار حبوبات کشور و ارتباط مستقیم که با تولید کننده و کشاورزان حبوبات در کشور دارد مرجع انحصاری استعلام در قیمت خرید فروش حبوبات و نخود در سرارسر کشور می تواند باشد.

تهیه نخود با مرغوبیت درجه یک و قیمت مناسب یکی از وظایف اصلی گروه داریا و اهداف بلند مدت و راهبردی این گروه است که به عنوان نقشه راه گروه بازرگانی داریا ترسیم و نشان گذاری شده است.

قیمت امروز نخود در بازار تحت تاثیر هیجانات بازار دچار افت و یا تغییراتی می شود که با امر در بازار رقابتی اینترنت وجود نداشته و از یک ثبات مناسبی برخودار است.

تهیه نخود قیمت مناسب

عرضه مستقیم بهترین نخود

توانمندی خاص پرسنل تیم بازرگانی داریا در ترکیب مناسب کیفیت برتر و مناسب ترین قیمت فروش نخود مرغوب و درجه ۱ از تخصص و سالها تجربه عرضه مستقیم بهترین نخود در بازار است، تیم حرفه ای داریا گنج بی پایان مجموعه خود را پافشاری و استقامت در صداقت در گفتار و عمل و امانت داری از مشتری را بزرگترین گنج مجموعه داریا در تجارت حبوبات در بازار است.

عرضه مستقیم بهترین نخود را از بهترین مراکز توزیع و خرید و فروش حبوبات را با خدمات پس از فروش انحصاری و قیمت مناسب و ارزان بخواهید و مطمئنا خریداز یک مرکز فروش با حسن مشتری مداری و اخلاق حرفه ای خاطره ای خوش از خرید را به یادگار می گذارد.

تیم بازرگانی داریا با دسته بندی ارقام نخود در کشور را با اعلام نرخ نخود امروز و مشخصات هر رقم از حبوبات متناسب با نوع ارقام راهنمای خوب برای کسب اطلاع در خرید یک نخود با کیفیت در قیمت نخود کیلویی برای خریداران و مشتریان مشخص کرده است.
تیم بازرگانی داریا نیز به سپاسگزاری از وفادرای مشتریان در انتخاب مجدد خرید و فروش حبوبات و مناسب ترین قیمت امروز خرید نخود عمده تخفیفات رضایت بخشی را به مشتری ارائه می کند.

گروه داریا در خرید و فروش حبوبات و نخود و منصفانه ترین قیمت نخود در بازار فراموش کردنی نیست و خریداران پس از یک بار همکار و معامله با تیم حرفه ای خرید و فروش حبوبات داریا علاقمند به همکاری بیشتر و ادامه این همکاری هستند.

عرضه مستقیم بهترین نخود

ارائه دهنده نخود مرغوب

انگیزه پرسنل گروه بازرگانی داریا تنها کسب سود و رسیدن به درآمد نیست و نخواهد بود بلکه این مجموعه به عنوان ارائه دهنده ی نخود مرغوب با مناسب ترین قیمت و اعتقاد گروه داریا بر رعایت اخلاق فضیلت های اخلاقی در خرید و فروش و تجارت حبوبات از افتخارات گران بها در گروه داریا است.

روحیه عجیب و باور نکردنی اعضا گروه داریا در پیگیری و ارائه بهترین خدمات به مشتریان با حفظ صداقت و امانت داری از راز ها و ارزش های پیشرفت و موفقیت گروه داریا در تجارت و خرید و فروش حبوبات از جمله فروش نخود مرغوب در کشور است.
ایجاد لینک های ارتباطی رضایت بخش بین تولید کننده و کشاورز حبوبات توانسته این امکان را برای تیم داریا فراهم آورد که ارائه دهنده نخود مرغوب و حبوبات با کیفیت در کشور باشند و در کنار کیفیت برتر مناسب ترین قیمت و کیفیت را داشته باشند.

قیمت های ارائه شده از سوی گروه بازرگانی داریا طوری اعلام می شود که نه تنها تولید کننده راضی باشد تا در سال بعد محصول با کیفیت تر را تولید و عرضه کند بلکه مصرف کننده هم با پرداخت هزینه کمتر کیفیت درجه یک از محصول حبوبات یا نخود امروز در بازار را داشته باشد که این امر تنها با رعایت موازین اخلاق حرفه ای و صداقت در گفتار میسر می شود.

تیم بازرگانی داریا با هدف تامین کلیه ی نیاز مشتریان درصدد افزایش تعداد و تنوع عرضه محصولات در مقدار و حجم های گسترده و مناسب ترین قیمت است.

ارائه دهنده نخود مرغوب

قیمت نخود فله در سال ۹۸

قیمت نخود فله در سال ۹۸ بر حسب نوع آن متفاوت است. قیمت امروز نخود بین ۴۰۰۰ تومان تا ۷۰۰۰ تومان متفاوت است. جهت دریافت قیمت روز نخود سفید می توانید مطلب زیر را مطالعه کنید. + ارایه جدول قیمت انواع نخود.

چگونه می توان همین لحظه قیمت امروز نخود در بازار را دریافت نمود؟ نخود ایرانی و خارجی دارای چه انواعی در بازار ایران است؟ علت تغییر قیمت نخود چیست و قیمت روز آن چند است؟ نخود ایرانی از چه استان هایی، و نخود خارجی از کشورهایی وارد می گردد؟

در این مطلب جهت اطلاع بیشتر فعالان حوزه حبوبات به سوالات مطرح شده پاسخ خواهیم داد. اینکه نخود چیست، انواع و قیمت آن چند است؟

در صورت دریافت قیمت همین لحظه نخود در بازار ایران (هر نوع نخودی که مدنظر شماست) می توان از طریق آسان ترین مسیرها با مشاورین فروش شرکت در تماس بود.

قیمت نخود امروزنخود یکی از پرمصرف ترین حبوبات

در میان انواع حبوبات مختلف (نخود، لوبیا، لپه، عدس و ماش) از دیرباز نخود در غذاهای سرد و گرم ایرانیان استفاده زیادی دارد.
نخود با خواص فراوان به عنوان یک دانه گیاهی پروتئینی در غذاهای گرم همچون آبگوشت و آش، و در غذاهای فست فودی همچون فلافل به عنوان ماده اولیه اصلی استفاده می شود.

این محصول دارای خواص دارویی و درمانی بینظیری است و به عنوان یک محصول کشاورزی تولید داخل دسترس پذیری عالی دارد و به راحتی در هر حجمی می توان آن را تهیه نمود.

قیمت امروز نخود

مظنه نخود خوب در بازار

ابتدایی ترین سوال در شروع یک فرایند خرید و فروش حبوبات و نخود مظنه نخود خوب در بازار است؟ سوال ابتدایی سرآغاز شروع معامله تجاری در خرید و فروش بازار محسوب می شود؛ مشتریان و خریداران انتظار دارندکه با پرداختی حداقل با کیفیت ترین حبوبات و یا نخود مورد نیاز را تهیه و خریداری کنند، اما تولید کننده نیز انتظار دارد بتواند با فروش محصول زحمات یکساله دسترنج کشاورزی خود و درآمد یکسال دیگر زندگی خود را با فروش محصول تامین کند، همه ی ان موارد لزوم وجود مراکز رسمی توزیع در کشور را توجیح کرده که بتوانند با توزیع مناسب و عادلانه سبب ایجاد این توازن درآمد و قیمت محصول در محل تولید و توزیع محصول می شود.

تیم بازرگانی داریا با آگاهی به این دانش در خرید و فروش حبوبات بهترین مرکز در زمینه مشاوره های تجاری حبوبات، خرید و فروش و توزیع مناسب حبوبات در کشور به راحتی و باورنکردنی از اجرای نقش و کارکرد برآمده است کافی است قسمت نظرات مشتریان را مطالعه کرده تا به درستی مطلب برسید.

اعتقاد فوق العاده پرسنل تیم داریا در برخورداری مشتری از برترین کیفیت حبوبات با قیمت مناسب سبب شده تا این تیم مشاوره های تخصصی به مشتریان و خریداران بدون دریافت و پرداخت وجه ی از سوی مشتری برای افزایش آگاهی خریداران در شناسایی و تشخیص با کیفیت ترین نوع حبوبات و نخود که مناسب ترین قیمت امروز نخود در بازار را داشته باشد.

مظنه نخود خوب در بازار

نرخ روز نخود باکیفیت

تیم بازرگانی داریا به عنوان حرفه ای ترین تیم خرید و فروش حبوبات در کشور با توانمندی ارائه پایین ترین قیمت حبوبات و قیمت امروز نخود در بازار عرضه کننده مرغوب ترین حبوبات در کشور بوده که نرخ روز نخود با کیفیت و حبوبات را به روز رسانی و ارائه می کند.

تیم بازرگانی داریا قدردان مشتریان و خریدارانی می داند که کیفیت را فدای قیمت ارزان و پایین محصول نمی کنند بلکه تیم بازرگانی داریا همواره در تلاش است که با کیفیت ترین را با مناسب ترین قیمت حبوبات را در اختیار مشتری و خریدار برای تامین نیازشان قرار دهد.

اصالت برند تجاری در اجرای کردن هرچه با کیفیت نیاز مشتری با حداکثر رضایت بخشی و قیمت مناسب است که برند بازرگانی داریا با چندین سال سابقه بی نظیر در ارائه خدمات خرید و فروش حبوبات و منصفانه ترین قیمت خرید نخود عمده با تخفیفات عالی برای خرید و فروش عمده در حجم های زیاد را فراهم کرده است.

تخفیفات مناسبی که بازرگانی دریا برای خرید و فروش حبوبات به صورت فله و عمده قرار داده بسیار چشمگیر و قابل توجه است این تخفیفات و سرشکن شدن هزینه های جانبی خرید و فروش نخود عمده قیمت نهایی حبوبات را کاهش از خرید فروش نخود مرغوب به صورت کیلویی و در حجم کمتر است.
آسانی تجارت با بازرگانی داریا سبب شده تا اکثر فعالان و تجار حبوبات در کشور تمایل انجام معامله با این مجموعه حرفه ای داشته باشند.

نرخ روز نخود باکیفیت

انواع نخود در ایران

در بازار نخود ایران در زمان خرید نخود با تنوع زیادی از نخود از نظر سایز و کیفیت و قیمت مواجه می شویم. این تنوع به دلیل فروش نخود خارجی در کنار نخود ایرانی است.

  • نخود ایرانی
  • نخود خارجی

انواع نخود کرمانشاه

قطب اول تولید نخود در ایران استان کرمانشاه و پس از آن استان لرستان است. انواع نخود کرمانشاه در سایزهای مختلف در کارگاه های بوجاری راهی بازار می شود. هر چقدر سایز نخود بالاتر می رود قیمت آن نیز بیشتر می شود.

قیمت امروز نخود

دسته بندی انواع نخود کرمانشاه را بر اساس سایز (بر حسب میلی متر) می توان به صورت زیر بیان نمود:

نخود خرمنی: نخود برداشت شده از زمین های کشاورزی است.

نخود لشکری: نخود تمیز دارای انواع سایزهای ریز و درشت است (نخود خرمنی تمیز شده یا به اصطلاح پنکه شده).

نخود فلافلی: دارای ریزترین سایز (۴ و ۵ و ۶) و کم ترین قیمت است.

نخود سه خان: دارای سایز درشت (۷، ۸ و ۹) و باکیفیت و باری تمیز می باشد.

نخود دو خان: دارای سایز درشت (۸ و ۱۰) و درجه یک با بالاترین قیمت است.

قیمت امروز نخودانواع نخود وارداتی

واردات انواع نخود وارداتی یا همان نخود خارجی به ایران به دلایلی از جمله دلایل زیر انجام می گردد:

  • قیمت مناسب تر نخود خارجی
  • کاهش نخود ایرانی در بازار در برخی فصول سال
  • زیاد بودن تقاضای نخود خارجی
  • ایجاد تنوع نخود در بازار نخود

نخود خارجی از کشورهای مختلفی به ایران وارد می شود که در نمودار زیر چند نمونه از آن نشان داده شده است.

قیمت امروز نخود

قیمت خرید عمده نخود باکیفیت

در گذشته افراد نگران دیرکرد و به موقع نرسیدن به بازار را داشته و با بسته شدن مغازه ها رو به رو بودن که با گستردگی استفاده از اینترنت و انتقال تجارت به سمت و سوی اینترنتی مشتریان در هر ساعت از شبانه روز می توانند ویترین محصول و کالای موردنظر خود را مشاهده و با دقت نظر و مقایسه به انتخاب بهترین تصمصیم اقدام کنند.

اما آنچه که در این بین برای مشتریان و خریداران حبوبات اهمیت دارد شناخت برند معتبر که کیفیت و قیمت مناسب خرید عمده نخود با مرغوبیت درجه یک را برای مشتریان عرضه کند، تیم بازرگانی داریا الگوی کاملی از یک تیم حرفه ای در اخلاق و تجارت خرید و فروش حبوبات در کشور است که کیفیت را با قیمت مناسب همراه کرده اصالت برند داریا معرفی می کند.

لیست فهرست استعلام قیمت خرید نخود با کیفیت را از مشاورین فروش داریا تنها و به سادگی شماره گیری شماره تلفن های ذکر شده در صفحه بدست آورید و مطمئن باشید گروه داریا قیمت و کیفیت را دو بازوی جدانشدنی این مجموعه در خرید و فروش حبوبات است.

رعایت کلیه قوانین بهداشتی و بسته بندی عرضه خرید عمده نخود با کیفیت و نخود کیلویی از سوی تیم بازرگانی داریا احترام به حفظ حقوق سلامت مشتریان در عرضه محصول و حبوبات سالم و سلامت در جهت ارتقا سلامت خانواده و جامعه است.
خرید و فروش از یک برند معتبر و اصیل مانند مجموعه حرفه ای داریا آنچه را بر زبان دارد در عمل انجام خواهد داد.

قیمت خرید عمده نخود باکیفیت

قیمت نخود کیلویی چند

گروه داریا حرفه ای ترین و با تجربه ترین مرکز خرید و فروش حبوبات اینترنتی در کشور است که می تواند بهترین پاسخ ها را به این گونه سوالات مشتریان در قیمت نخود کیلویی چند؟ و مظنه نخود خوب در بازار چگونه است ؟ ر ابرای خریداران با سعه صدر و حفظ امانت داری و صداقت به مشتریان و خریداران از مجموعه داریا داشته باشد.

کیفیت و قیمت همواره در تراز همدیگر قرار داشته به این گونه هرچه که کیفیت بالاتر می رفته قیمت نیز افزایش داشته است اما تیم بازرگانی داریا موفق شده در کنار حفظ کیفیت حبوبات قیمت مناسب و منصفانه ای را برای مشتریان
ارمغان داشته و هدیه دهد.

تجار و علاقمندان خرید و فروش حبوبات که با تیم بازرگانی داریا همکاری داشته اند می دانند که کمترین زمان صرف شده و بدون پرداخت هیچ هزینه رفت و آمد برای انجام معامله با کیفیت ترین حبوبات درجه یک را با قیمت مناسب در کمترین فاصله زمانی تامین نیاز خواهند شد.
همین حالا تنها با انجام یک سفارش نخود مورد نیاز را بدون پرداخت وجه سفارش داده و بقیه امور را به کارشناسان خبره تیم داریا سپرده و در زمان مورد نظر وجه و محصول حبوبات نخود در مکان تعیین شده دریافت کنید.

تیم بازرگانی داریا با کمک تکنیک های جدید در خرید و فروش اینترنتی حبوبات و نخود سعی در کاهش نرخ نخود امروز در بازار کرده تا حبوبات با کیفیت با قیمت منصفاانه در اختیار مشتریان قرارگیرد.

قیمت نخود کیلویی چند

علت تغییر قیمت انواع نخود چیست؟

شاهد این هستیم که در طول زمان قیمت انواع مختلف نخود ثابت نیست و گاهی شدیدا و گاهی به کندی تغییر می کند. این تغییرات علل و دلایل مختلفی دارد و نمی توان گفت این دلایل همیشه ثابت هستند. در واقع به دلایل متغیری قیمت نخود تغییر می کند.

اما بطور کلی قیمت نخود در بازار ممکن است به دلایل زیر دارای نوسان گردد:

  • افزایش و کاهش میزان تولید نخود ایرانی
  • میزان عرضه و تقاضا نخود
  • میزان صادرات و واردات نخود
  • تغییر وضعیت اقتصادی جامعه

قیمت امروز نخودقیمت امروز نخود را آنلاین دریافت کنید

سایت های اینترنتی یکی از راه های دریافت قیمت امروز نخود ایرانی و خارجی است. در واقع برخی شرکت ها به دلیل راحتی دسترس پذیری مشتریان در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی موجودی حبوبات و قیمت روز بازار را اطلاع رسانی می کنند.

خدمات ما

خدمات ما

خرید و فروش حبوبات ایرانی و خارجی، ارایه لیست قیمت روز حبوبات به خریداران و مشتریان، فروش خرد و عمده و مشاوره دهی از جمله خدمات شرکت بازرگانی حبوبات داریاست.

لیست قیمت حبوبات

خرید نخود به بهترین قیمت

خرید نخود به بهترین قیمت و منصفانه را از گروه داریا با پیگیری ها مشاوران متخصص عرصه تجارت حبوبات در کشور با ارائه بهترین شیوه حمل و نقل با کمترین هزینه و مطمئن و ایمن که درآن کلیه قوانین و ضوابط بهداشتی در خصوص انتقال مواد غذایی رعایت شده باشد اطلاع و مشاوره رایگان بگیرید.

بهترین فروشنده نخود کیلویی با استانداردهای ملی و بین المللی در کیفیت و منصفانه ترین قیمت در سراسر ایران را گروه تجاری اینترنتی داریا با ضریب اطمینان و اعتماد بخشی و حداکثر رضایت مشتری در کشور را دارد.
تیم بازرگانی داریا تعهد در قبال مشتری، انعطاف پذیری و صداقت در گفتار و عمل گنج های بی پایان این تیم و ستاره های تعیین کننده نقشه راه پیشرفت و موفقیت تیم مقرر شده است.

سفارش حبوبات به مجموعه داریا تنها از طریق شماره تلفن های ذکر شده در ذیل صفحه و وب سایت فروش فروشگاه داریا به آسانی و سادگی فراهم و محیا است.
واضح و روشن است برای خرید و فروش حبوبات و خرید نخود با بهترین قیمت تنها از عهده یک مجموعه با سابقه و توانمند که قدرت بهره گیری از کلیه امکانات برای ساده شدن فرایند معامله و خرید و فروش راحتی برای خریدار حبوبات خرید نخود را فراهم آورده است.

تیم بازرگانی داریا با تاکید بر به حفظ سلامت و عرضه حبوبات از تازگی، سلامت و بسته بندی بهداشتی در عرضه انواع حبوبات دقت نظر داشته تا عرضه انواع حبوبات در بازار از استانداردهای ملی داشته باشد.

خرید نخود به بهترین قیمت

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

نرخ روز نخود

سایت رسمی اعلام نرخ روز نخود

این سایت به عنوان مرجع رسمی اعلام قیمت نخود در فضای اینترنت فعالیت دارد. جهت …

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.
کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات داریا